Wed. May 27th, 2020

А Г О Р А

ВЕСТИ, ИСТРАЖУВАЊА И АНАЛИЗИ

Канал 5: Денеска од болницата ,,8-ми септември“ ќе биде пуштен Бојан Јовановски


Во пресрет на утрешното прво рочиште од судскиот случај ,,Рекет“ за денеска е најавено пуштање од болница  на Боки 13 кој претходните неколку дена беше хоспитализиран поради неговата здравствена состојба. 

Целиот текст можете да го прочитате тука.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.