Thu. May 28th, 2020

А Г О Р А

ВЕСТИ, ИСТРАЖУВАЊА И АНАЛИЗИ

Алсат М: (ВИДЕО) Мијалков за Алсат открива дали дал пари за „Империја“


Поранешниот директор на УБК, Сашо Мијалков, одби да коментира поврзаност со случајот „Рекет“, кој индиректно се однесува на постапката за „Империја“, каде меѓу осомничените, освен Орце Камчев, беше и тој.

Целиот текст и видео можете да го погледнете тука.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.